ViewSonic CDE105UW-MTR - Microsoft Teams Room Bundle 105" 5K 21:9 Interactive Display, Mini-PC, 10.1" Touch Console
Mfg # CDE105UW-MTR CDW # 8190476 | UNSPSC 31162800
Quick tech specs
  • Microsoft Teams Rooms Bundle
  • Compute Engine Mini-PC (MPC310-W31-TU)
  • 105” (104.6” Viewable) 5K 21:9 Ultrawide Digital Display (CDE105UW)